Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Telefónica CR - Změna doporučení po sérii pozitivních zpráv

Telefónica CR - Změna doporučení po sérii pozitivních zpráv

20.02.2012 13:06, aktualizováno: 20.2. 13:12
Autor: Tomáš Tomčány, Patria Finance

Aktualizováno
Doporučení a ocenění Společnost minulý pátek oznámila výsledky hospodaření za 4Q11/FY11. Ty byly na všech úrovních zhruba v souladu s naším odhadem. Spolu s výsledky však společnost oznámila několik pozitivních zpráv, které nás vedli k přehodnocení našeho dosavadního doporučení.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • věštec z bohnic
  20.02.2012 14:09

  ..ehmmm, zhruba, odhadem, doporučujeme, zvažujeme, domníváme se a navrhujeme, počítáme, že by mohla, kdyby si mohla, že by měla.. kupujte!
  bob
  • Re: věštec z bohnic
   20.02.2012 14:15

   460 před divi je jasné.
   ?
   •  
    20.02.2012 18:54

    Trapné! Proti dřívějším předpokladům Patrie vytáhl management z rukávu několik finančně hmatatelných es a Patria zvýšila cílovou cenu na 398 Kč? Smutné ale u společnosti Patria obvyklé. Podfuk.
    Mike
    • ocenění metodou DCF, divné !
     20.02.2012 20:23

     Nejdříve se v doporučení píše: "i přes pokračování poklesu FCF by měla být společnost schopna udržet pro akcionáře dividendu na 40 kurunách i v dalších letech" Když se ale člověk podívá na predikci FCF, o kterou se opírá ocenění O2 metodou DCF nestačí se divit jaké FCF Patria diskontuje. Kam mizí z cash flow O2 každoročně miliardy? Rozdíl Čisté provozní cash flow - Investice = FCF (k dispozici pro akcionáře !!! 2011 8,8+11,6-5,6=8,8 ???? Patria vytvořila novou metodu: FCF = čistý zisk ??řádek čistý zisk po zdanění a FCF jsou stejná čísla!!!
     Mike
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data