Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
ČSSD slibuje 300 km nových dálnic, když zvítězí ve volbách

ČSSD slibuje 300 km nových dálnic, když zvítězí ve volbách

03.05.2006 9:16
Autor: 

ČSSD vypracovala manifest "Doprava pro všechny". Slibuje v něm, že v případě vítězství ve volbách vybuduje aspoň 300 kilometrů nových dálnic a rychlostních silnic. Modernizována má být také železnice a vodní cesty. Pražské letiště má podle manifestu mít další dráhy a na významu by měly nabýt také regionální letiště. Výdaje na opravy a údržbu silnic by měly podle manifestu vzrůst na dvojnásobek. ČSSD také slibuje přijmout opatření, aby byly opravy prováděny včas a kvalitně.

Od začátku roku 2007 má být zavedeno mýtné pro kamiony, které by však nemělo vést k přesunu dopravy na vedlejší komunikace. Následovat bude zpoplatnění celé silniční sítě pro nákladní dopravu. Sazba mýtného se má lišit podle emisí, denní doby, kategorie vozidla a typu silnice.

Další sliby ČSSD se týkají stavby železničních koridorů, zlepšení plavebních podmínek na Labi, propojení Baťova kanálu přes Moravu a Dyji s Dunajem, podpory hromadné dopravy a výstavby pražského metra nebo podpory vozidel nezávislých na ropných palivech.

(zdroj: ČTK)

Předvolební hitparáda populismu - hlasujte ZDE


Váš názor
 • Sliby
  03.05.2006 14:38

  povídali, že mu hráli...
  Jack
 • ANO: Do prava pro všechny
  03.05.2006 13:21

 • Já taky...
  03.05.2006 12:43

  ...slíbím všechno, když budu moct být u toho... :))... když mně budou volit abych se dostal do Parlamentu a hlavně do vlády!!! Slíbím ještě víc dálnic, ještě větší porodné, hospodné, dávky i platy, všichni se už budou mít jenom nejlíp!!! Tedy kromě těch co to zaplatí ale na ty taky něco (málo) zbyde... Slibuji!!!
  Blekota
 • ano, až naprší
  03.05.2006 10:43

  Zapomněli se zavázat k nějakému termínu, např. r. 2050, že? :-)))
  cer
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
3:00Čína - HDP, q/q
3:00Čína - Maloobchodní tržby, y/y
3:00Čína - Průmyslová výroba, y/y