Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Prohlášení Jiřího Paroubka k tvrzením Věry Jourové

Prohlášení Jiřího Paroubka k tvrzením Věry Jourové

19.10.2006 17:49
Autor: 

Následuje tisková zpráva ČSSD
(Praha dne 19. října 2006) O projektu firmy Bono Publico jsem byl informován zcela běžným způsobem, jako o desítkách jiných dotačních projektech, tedy z porad na Ministerstvu pro místní rozvoj. Nikdy jsem v této věci, ani přímo ani nepřímo, před schvalováním projektu (k němuž došlo po mém odchodu z MMR), nevyvíjel jakoukoliv aktivitu. Proto tvrzení paní Jourové musím označit za naprostou lež a pouze se mohu dohadovat co ji , jen několik hodin před otevřením volebních místností, vedlo k podání této výpovědi.

V této souvislosti musím opět vyjádřit zděšení nad opakovaným únikem informací z policejních výslechů do médií. Nemohu si v této chvíli myslet nic jiného, než že je to jasná snaha o skandalizaci České strany sociálně demokratické a mé osoby.

Jsem přesvědčen o tom, že odstupující ministr Ivan Langr by měl vyvodit politické důsledky z faktu, že pouze hodiny po ukončení výslechu osoby vyšetřované z korupce, již mají novináři celý protokol k dispozici.

Čtěte také:
ČSSD tvrdí, že část policie se je snaží poškodit před volbami
I Paroubek je údajně zapleten do podvodů s dotacemi EU


Váš názor
 • Jsme jen rozvojová země
  19.10.2006 22:14

  A opakovaný trik stále u řady lidí zabírá. Před předchozími volbami byla aféra Kubice (důkazy nejsou dodnes) teď je Jourová (také nebudou, ale policie si rovněž pospíšila honem před volbami všecho zveřejnit). Nabízí se otázka, co by se stalo s policejními úředníky v civilizované zemi kdyby bez důkazů vypouštěli na veřejnost před volbami taková obvinění. Ve většině západní Evropy by nevydrželi ve funkci ani týden. U nás se nic neděje. Lidé jen vášnivě diskutují na serverech co je, a co není pravda, některým je to všechno úplně jasné (přestože nemají dost informací), a hlupáci se dokonce nechají ovlivnit při volbách. A to je to, co z nás dělá rozvojovou zemi. Bolševici a stbáci (kterých je u policie pořád dost) prostě odvádějí dobrou goeblsovskou práci, bohužel za přispění některých politiků, kteří občas zapomenou důvěrné dokumenty před novináři na stole. Je to smutné...
  Milan
  • Relita červených jeřabin...
   20.10.2006 22:29

   Názory máte opravdu velmi "kulantní", ale řekněme si pravdu. Paroubek je největší ostuda českého národa a skvrna české politiky. Jeho planné proslovy... Úplně ho vidím jak z červenou páskou na rukávu deportuje inteligenci ..a lůza se směje. Jeho touha po moci je tak velká, že ještě něco uvidíme. Už ho konečně národe kopněte do prdele!
  • Souhlasím,
   20.10.2006 6:56

   jsme jen rozvojová země, protože 8 let nečinně přihlížíme, co s námi provádí ta banda nenažranců a takoví jako vy jim vše věří a ještě si libují, jak všichni ochotně přitakávají. Myslím, že váš příspěvek není tak objektivní, jak se snažíte ukázat. Tipnul bych si, že pár drobtů z té socanské hostiny za cizí peníze spadlo do klína i vám. Tady totiž nejde o pár dnů před volbami ale o 8 let střádanou fůru hnoje.
   Jirka
   • Pane Milane,
    20.10.2006 16:31

    jestli jsem to správně pochopil, chtěl jste svým příspěvkem poznamenat, že během 8 let vlády ČSSD bylo vše křišťálové, ale teď nastoupila Goeblsova garda a onu socialistickou čistotu a nevinnost brutálně znásilnila. Děkuji za objektivní zhodnocení situace. Otevřel jste mi oči a konečně vím, jak to doopravdy je.
    Radek
   • milý Jirko,
    20.10.2006 15:08

    bohužel i ty pocházíš z rozvojové země a jsi asi tak chudý, že Ti rodiče neumožnily vzdělání. A jako nevzdělaný také reaguješ, když věříš těm žvástům, kterými nás krmí naše média. Tak si alespoň ukonči své vzdělání, když chceš diskutovat oo věcech, kterým vůbec nerozumíš. Pablo
    rp
    • Šibalovi Pablovi
     20.10.2006 15:59

     Milý Pablo, podle hrubých gramatických chyb (např. rodiče neumožnily) posedlosti rozvojovými zeměmi, nepochopení českých reálií a také podle jména Pablo soudím, že jsi kubánský ideologický poradce pana Paroubka. Myslím, že jsi nepochopil, že tvůj chlebodárce dá od tebe ruce pryč, jako od všech dosavadních přátel. Rychle se vrať pod křídla Fidela zpátky na Kubu.
     Petr
   • Souhlasím s Jirkou
    20.10.2006 9:54

    Možná je to teď před volbami divné, ale Jourová je z ČSSD nebo jí to nařídil takhle vypovídat někdo z ODS nebo to z ní dostali policajti ?Souhlasím s Jirkou, osmiletá špína se dostává na povrch a normálnímu člověku naskakuje husí kůže. Souhlasím, že vše se musí vyšetřit, ale určitě nevěřím např.Tvrdíkovi - plánovaná vražda Kubiceho byla jen na "oko".
    karel
 • boží mlýny
  19.10.2006 21:27

  A kdopak si vybral takové kámoše jako Doležela a Jourovou ?
  aaa
 • teď už jen si položit otázku,
  19.10.2006 19:05

  komu by asi prospěla likvidace Kubiceho ? Že by jí Doležel plánoval jen tak z nudy či čistě pro radost ? Pro radost komu, asi ?
  H.B.
  • 20.10.2006 15:54

   jestli se nemylim, tak Kubiceho vrazdu ti panove planovali PRED tim, nez Kubice prisel se svoji zpravou. Kubice se tim stal znamou medialni osobnosti a asi si tak zachranil zivot. Je otazka, jestli bezdeky nebo naopak vedome.
   toshi
  • 20.10.2006 9:51

   Kdysi se u nás říkávalo:"Čo je napísané tomu neverím". Dnes toto rčení platí dvojnásob.
   rejp
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data