Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
ČSSD navrhuje podporu menšinové vládě ODS

ČSSD navrhuje podporu menšinové vládě ODS

12.7.2006 8:41
Autor: Tomáš Gatěk, Patria Finance

Šéf ČSSD a stále ještě současný premiér Jiří Paroubek prohlásil, že jeho strana bude vyjednávat o návrhu koalice připojit se k její vládě, ale sám navrhl podporu menšinové vlády ODS za předpokladu programových ústupků. Koalice nabízela ČSSD post předsedy Poslanecké sněmovny výměnou za podporu její vládě. Příští hlasování o předsedovi dolní komory parlamentu je naplánováno na tento pátek. ČSSD zatím nenavrhla svého kandidáta a nechce tak učinit, dokud nepostoupí ve vyjednávání o programech.

Náš názor: Zatímco je zřejmé, že ČSSD se nechce jen tak lehce vzdát moci, náš předpoklad nějaké dohody mezi ODS a ČSSD je stále více pravděpodobnější i přesto, že tento scénář ODS nyní odmítá. Další alternativou jsou předčasné volby. Dohoda mezi těmito dvěma stranami by byla pozitivní pro ČEZ, vzhledem k tomu, že obě na rozdíl od Strany zelených podporují rozšíření těžebních limitů a výstavbu jaderných bloků.


Váš názor
 • Nestranost
  12.7.2006 9:26

  Ano, ano. Opět mě Patria nepřekvapila svým názorem. Je vidět, že v této politické firmě, pracují samí ODSáci. :-)) Jinak byste nemohli nikdy takovou pitomost napsat. Pitomost = ČSSD se nechce vzdát moci. ČSSD se moci vzdá ráda, ale ne díky politickému kšeftování! Vy ODSácký fandové. Koukněte se na toho Vašeho arogantního BOHA, co ten dělá pro sestavení vlády. Svou neschopnost domluvit se hází na Paroubka. Vždyť je směšnej a Kalousek taky a ještě víc. PS: nejsem volič ČSSD ani ODS ani KSČM ani KDU-ČSL ani SZ.
  Zlosyn
  • zlosyne
   12.7.2006 15:36

   tu nejde koho si volic,kazdy kdo jen slovem podpori ultralevicovy blok cssd je podle mne vul s prominutim,vim co rikam,nebot je jsem nucen sponzorovat-)
   milan
  • proč nestrannost?
   12.7.2006 10:06

   Proč by firma jako Patria měla vyjadřovat nestranný názor? Je to soukromá společnost, která klidně může otevřeně podporovat třeba Marťany...Jako dospělý jedinec si jejich názor přečtu, zamyslím se nad pravděpodobností předpovězených ekonomických dopadů a prodám nebo koupím akcie ČEZu.
   tom
   • doplnění
    12.7.2006 10:10

    a zaplatím Patrii poplatky :-)))
    tom
    • poplatky
     12.7.2006 10:19

     samozřejmě vžtyť poskytují službu přístupu na trh, a to není zadarmo.
     sten
  • proč to čteš
   12.7.2006 9:32

   Milý bobečku, proč tedy na stránky Patrie chodíš, když tě názory jejích lidí tak iritují? Celý tvůj příspěvek svědčí o tom, že jsi duševně nevyzrálý jedinec, my u nás v STS Chvojkovice-Brod říkáme "blbeček"
   Koudelka František
   • ... :-)))
    12.7.2006 10:03

    Obávám se, že výška mého myšlení zdaleka nedosahuje hloubky Koudelkovi inteligence. Tudíž nejsem schopen pochopit, co mi chce říci. Asi proto si tam říkají "blb a blbeček". :-) Mám se dát na JUDO v STS Chvojkovice-Brod? Nebo jako co? :-)))
    Zlosyn
    • kašli na patrii a najdi burza server Fandů Red Paroubka.....
     12.7.2006 19:09

     ...všechny akcie tam stojí stejně, jsou levné a prodat se nedají, ale už tak nějak z principu se na ně stojí fronta, protože nejsou.....
     josef_spejbl
  • Souhlas se zlosynem
   12.7.2006 9:30

   Naprostá pravda...
   pavel
   • zlosynovy
    12.7.2006 16:40

    Franta Koudelka ti naznačuje,že tvůj názor je na nezprávném místě.To, že jsi blb s blbečkem ví tady drtivá většina co tady chodí číst názory Patrie.
    Frant.Ed.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data