Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Rozpočet, privatizace a pokrytectví ČSSD

Rozpočet, privatizace a pokrytectví ČSSD

17.10.2006 13:18

České sociální demokracii se povedl husarský kousek: zodpovědnosti za státní rozpočet se zbavila přesně v okamžiku, kdy se tento stát dostává do nejhlubší krize za posledních 15 let, do které ho ČSSD pilně pomáhala dostat.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • Naschvály
  19.10.2006 10:23

  ČSSD si byla už dlouho před volbami dobře vědoma klesající podpory a tak dělala všechno pro to, aby si následující vláda "užila". Třeba snížením základní sazby daně z příjmů na 12% - mazaná blokáda rovné daně, spousta sociálních přilepšení, které nyní zatěžují rozpočet... Ale mám pocit, že kdyby se levice opět chopila vlády, nebude jí ten bordel, co nadělala dělat vrásky. Když dokáže tvrdit, jak země její zásluhou ekonomicky vzkvétá, může stejně snadno tvrdit, že na jaře je svěží zelená tráva zásluhou jejích ekolologických opatření, atd. Tito chovanci ústavu barona Prášila si zkrátka přivlastní jakoukoli zásluhu a budou zatloukat veškeré špatnosti, dokud jim to budou jejich voliči baštit i s navijákem. Bohužel, mnohým to potrvá velmi dlouho. Stěží lze doufat v jejich prohlédnutí, když jim neotevře oči ani Paroubkovo divadlo, kde hraje vztekající se dítě: "To koryto je moje, moje, moje a já ho chíííí!"
  Jirka
 • rozpočet
  17.10.2006 15:53

  Od socanů snad ani nešlo nic jiného očekávat. Stačí sledovat tu arogantní nafoukanou bublinu v jejich čele, a je jassné že vítězí ono české čím hůře tím lépe. Ostatně je to v zemích evropy , kde vládnou socani jiné? V té straně vládne atmosféra strachu a připosr.... aby někdo sodruha Paroulka nepodráždil a tak přišel o místo u koryta, že ano páni doležalové atd. Jak se zdá, pokud nezvládnou zabránit vyšetřování , asi budem ještě zírat.
  karel
 • to Patria
  17.10.2006 15:25

  Nestálo by za to tento příspěvek zobrazit celý a nikoli jen pro klienty PATRIE. Připadá mi to jako pokrytectví samotné PATRIE.
  Fantozzi
 • Váš názor byl zrušen
  17.10.2006 14:53

  Váš názor byl zrušen z důvodu použití vulgárních výrazů. Prosíme uživatele o korektní a věcné příspěvky. Pokud máte dojem, že jsme Vás tímto poškodili, napište nám na info@patria.cz
  mirek langr
 • Hlupák zůstane hlupákem
  17.10.2006 14:08

  Hlupák zůstane hlupákem.
  R
  • no jestli myslíš
   17.10.2006 14:55

   autora článku, tak máš nepochybně 100% pravdu
   mireček
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
3:00Čína - HDP, q/q
3:00Čína - Maloobchodní tržby, y/y
3:00Čína - Průmyslová výroba, y/y