Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
ArcelorMittal Ostrava bude mít nového generálního ředitele

ArcelorMittal Ostrava bude mít nového generálního ředitele

1.6.2009 17:41
Autor: 

Ostrava, 1. června 2009 – ArcelorMittal Ostrava oznamuje nominaci Augustina Kochuparampila na nového generálního ředitele společnosti.

Augustine Kochuparampil společnost ArcelorMittal Ostrava dobře zná, protože v letech 2004 až 2008 byl členem představenstva a pomáhal začlenit firmu po privatizaci do tehdejší Mittal Steel. V současné době je generálním ředitelem rumunské huti ArcelorMittal Galati. Je znám jako jeden z nejzkušenějších manažerů skupiny ArcelorMittal. Od července vystřídá ve funkci Sanjaye Samaddara, který převezme jednak řízení Divize Východ uskupení Flat Carbon Europe, jednak funkci generálního ředitele ArcelorMittal Poland. V ArcelorMittal Ostrava zůstane Sanjay Samaddar členem představenstva.

“Není pro mě lehké odejít právě teď. Spolupracoval jsem v Ostravě s týmem výjimečně oddaných a výkonných manažerů, kteří jsou zcela zaměřeni na efektivitu výroby a současně dokáží akcentovat programy společenské odpovědnosti. Hluboce si vážím také přístupu odborů, protože bez spolupráce s nimi bychom nedokázali čelit výzvám, které před nás postavila ekonomická krize. Oceňuji i zaujetí pro práci a hrdost, s níž v Ostravě pracuje všech našich 6600 kolegů. Na druhou stranu, moje nová mise v Polsku pro mě představuje další výzvu a cením si také možnosti pracovat tam, kde žije moje rodina,” řekl k novému kroku ve své kariéře Sanjay Samaddar.

Samaddar rovněž poznamenal, že ze všech sil přispěje k udržení kontinuity a k dodržení závazků, které společnost ArcelorMittal Ostrava přijala. “Mám velkou radost, že moje současné křeslo nezůstane ani na chvíli prázdné. A jsem potěšen, že do Ostravy přijde tak zkušený manažer jako je Augustine Kochuparampil. S ním bude ArcelorMittal Ostrava určitě úspěšně pokračovat ve všech pozitivních trendech, které se podařilo nastolit. Jsem připraven pomoci svému nástupci etablovat se u našich obchodních partnerů i představitelů regionu,” dodal Sanjay Samaddar.

“Obdivuji, čeho všeho Sanjay Samaddar v Ostravě dosáhl. Těším se na nové úkoly, při jejichž plnění se budu opírat o zkušenosti, které ze svého dosavadního působení v Ostravě mám. Jsem si jist, že společně s celým manažerským týmem nejen rozvineme všechny plány mého předchůdce, ale brzy přijdeme i s novými iniciativami,” uvedl ke své nominaci Augustine Kochuparampil.

(Zdroj: Tisková zpráva ArcelorMittal Ostrava a.s.)


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data