Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

TZ: oznámení společnosti Bivideon o odkupu akcií ČRa

3.9.2003 9:57
Autor: 

následuje úplné znění tiskové zprávy Bivideonu
(Praha, 3. září 2003) – České radiokomunikace obdržely níže uvedené oznámení společnosti Bivideon B.V.:

Společnost Bivideon B.V., se sídlem Herengracht 450, 1017CA Amsterodam, Nizozemské království, zapsaná u Obchodní komory v Amsterodamu pod číslem 34152379 (dále jen „navrhovatel“), tímto v souladu s ust. § 183e odst. 3 zákona č. 513/1991 Sb., obchodního zákoníku, ve znění předpisů jej měnících a doplňujících (dále jen „obchodní zákoník“), oznamuje, že učinila rozhodnutí o záměru učinit dobrovolnou nabídku převzetí (dále jen „nabídka převzetí“) všem majitelům účastnických cenných papírů, kterými jsou kmenové akcie na majitele vydané společností ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE a.s., se sídlem U nákladového nádraží 3144, 130 00 Praha 3, identifikační číslo 60193671 (dále jen „ČRa“). Nabídka převzetí bude nepodmíněná a neomezená s tím, že cena za jeden účastnický cenný papír bude přiměřená jeho hodnotě. Přiměřenost ceny bude doložena posudkem znalce. Vhledem k těmto skutečnostem nabídka převzetí vyhoví požadavkům uvedeným v ust. § 183b odst. 15 obchodního zákoníku. Pokud v důsledku nabídky převzetí celkový podíl navrhovatele na hlasovacích právech v ČRa dosáhne nebo překročí hranici tří čtvrtin hlasovacích práv, navrhovateli v souladu s ust. § 183b odst. 15 obchodního zákoníku nevznikne povinnost učinit nabídku převzetí všem majitelům účastnických cenných papírů společnosti ČRa.

V souladu s ust. § 183e odst. 9 obchodního zákoníku je Komise pro cenné papíry povinna rozhodnout o nabídce převzetí do osmi pracovních dnů od jejího předložení navrhovatelem s tím, že tato lhůta může být z důležitých důvodů prodloužena o dalších pět pracovních dnů. Komise pro cenné papíry může rovněž navrhovateli uložit, aby ve stanovené lhůtě nabídku převzetí změnil. Pokud bude nabídka převzetí schválena Komisí pro cenné papíry a pokud budou zajištěny finanční prostředky pro její financování, má navrhovatel v úmyslu uveřejnit nabídku převzetí nejpozději do konce měsíce září roku 2003. Navrhovatel zamýšlí nabídnout za jednu akcii společnosti ČRa 245,-Kč.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data