Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
MojeOdměny přinášejí další výhody: za cenu jednoho účtu získají rodiny v Komerční bance účty dva!

MojeOdměny přinášejí další výhody: za cenu jednoho účtu získají rodiny v Komerční bance účty dva!

03.06.2011 14:10
Autor: Redakce, Patria.cz

Představte si, že získáte ve své bance odměny za využívání běžných služeb. S konceptem MojeOdměny se to nyní v Komerční bance stává realitou! Klienti KB mohou získat finanční benefity např. za vedení běžného účtu či placení kartou.

Pokud vás vaše banka za chytré chování ještě neodměňuje, možná je ten pravý čas vyzkoušet Komerční banku. Cílem nového konceptu poplatkové politiky s názvem MojeOdměny je cenově zvýhodnit klienty, kteří využívají aktivně služby a produkty Komerční banky. Svým chováním můžete v Komerční bance velmi jednoduše ovlivnit celkovou výši poplatků, kterou za finanční služby zaplatíte. Čím více produktů a služeb využíváte, tím více odměn získáte!

Moje Odměny2Díky odměňování klientů Komerční banka například odbourala odvěké dilema v partnerských vztazích: máme mít s partnerem každý svůj účet a platit dvoje poplatky, nebo zvolit pouze jeden účet společný?
Výzkumy mezi klienty Komerční banky hovoří jasně: 65 % klientů preferuje, aby měl každý z partnerů svůj vlastní účet. Partneři zapojení v Programu Rodina díky němu mohou mít oddělené účty, ale vzájemně si pomohou k získání odměn a až polovinu poplatků získají na odměnách zpět.
Princip čerpání odměn je u Programu Rodina velmi jednoduchý: pokud alespoň jeden z partnerů nebo oba partneři společně splní jednu z uvedených podmínek, získá každý z nich odměnu ve výši 25 % z měsíční ceny balíčku MůjÚčet. Pokud splní dvě a více podmínek, získají oba odměnu ve výši 50 % z měsíční ceny balíčku MůjÚčet. Fakticky tak zaplatí za dva účty v Komerční bance cenu jednoho!

Jaké podmínky vám tedy pomohou v rámci Programu Rodina k čerpání odměn?

Základní a běžné, které již většina klientů využívá: 

 - měsíční příjem na obou účtech dohromady přesahující 15 000 Kč
 - úvěr nebo hypotéka od Komerční banky nebo Modré pyramidy stavební spořitelny
 - objem prostředků v Komerční bance a/nebo Komerční pojišťovně a/nebo Modré pyramidě stavební spořitelně a/nebo Penzijním fondu KB a/nebo v IKS KB ve výši alespoň 250 000 Kč
 - pravidelné spoření či investice do produktů Komerční pojišťovny a/nebo Modré pyramidy stavební spořitelny a/nebo Penzijního fondu KB a/nebo IKS KB ve výši alespoň 2 000 Kč

Například: pokud má manžel obrat 12 000 Kč a manželka 5 000 Kč, celkem mají oba obrat 17 000 Kč a společně tak splnili jednu podmínku. Každému z klientů bude poskytnut bonus ve výši 25 % z ceny měsíčního poplatku za vedení účtu.

Hodnota odměn vyplacených klientům Komerční banky od června 2010 překročila hranici 47 milionů korun. Pokud jste klienty Komerční banky, čerpáte již odměny i vy. Do konceptu MojeOdměny se totiž nemusíte hlásit, stanete se jeho součástí automaticky!
Využijte konceptu MojeOdměny také vy a čerpejte v Komerční bance řadu výhod.

Bližší informace o odměnách a podmínkách získáte na kterékoli pobočce Komerční banky, na bezplatné Infolince KB 800 521 521 nebo na internetových stránkách www.mojeodmeny.cz.

(komerční sdělení)


Váš názor
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
14:00DE - Harmonizovaný CPI, y/y
14:30USA - Výdaje na osobní spotřebu, m/m
15:45USA - Index aktivity ISM Chicago
16:00USA - Index spotř. důvěry Mich. university