Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Patria.cz brzy uvede Investiční portál (opak.)

14.10.2002 11:00
Autor: 

Společnost Patria Online, která je provozovatelem portálu www.patria.cz, se v tomto roce rozhodla učinit významný krok směrem ke zkvalitnění svých služeb. V brzké době spustí zcela nový Investiční portál.

Portál bude dostupný na známé adrese www.patria.cz, na které již nyní sledujete zpravodajství a informace z domácích i zahraničních kapitálových trhů. S více než 25 000 registrovanými uživateli a jedním milionem zobrazených stránek měsíčně patří mezi nejvýznamnější finanční portály v České republice.


Hlavním cílem Investičního portálu je poskytnout individuálním a institucionálním investorům informace potřebné k investičním rozhodnutím na kapitálových trzích a umožnit jejich následnou realizaci. Naší snahou je rovněž informovat klienty o široké škále investičních příležitostí.


Výše uvedenému bude přizpůsobena i struktura a nabídka služeb Investičního portálu:

Stránky zdarma: Volně přístupné stránky budou i nadále reprezentovat majoritní část obsahu Investičního portálu a budou tak jako dosud přinášet zpravodajství, data a další informace zejména z kapitálových trhů. Na stránkách přístupných po bezplatné registraci bude možné vyhledávat reálné ceny českých akciových titulů, zakládat modelová akciová portfolia nebo vytvářet personalizované stránky Moje Patria.

Placený obsah: Služby pod záložkou VIP Patria budou přístupné po řádné registraci a zaplacení poplatku. Jsou určeny především individuálním investorům, institucím, manažerům, ekonomům a podnikatelům se zájmem o aktivní správu svých finančních prostředků. VIP Patria nabízí tyto nadstandardní produkty a služby:

VIP Ekonomika Vám zpřístupní rozsáhlé časové řady, analýzy a prezentace. K dispozici budou rovněž aktuální předpovědi makroekonomických indikátorů.

Mobilní Patria doručí přímo na Váš mobilní telefon pravidelné informace o dění na finančních trzích. Díky SMS službám budete moci dostávat zprávy dle vlastního výběru, online ceny akcií obchodovaných na pražské burze i jejich závěrečné kurzy. Členům klubu VIP Patria bude nadále k dispozici také služba Alerty upozorňující na změny cen akcií a kurzy měn.

Analýzy a komentáře online nabídne nejčerstvější ekonomické a akciové analýzy rozesílané e-mailem. Nemusíte se tak obávat, že nepostřehnete nejnovější trendy a události.

A navíc:

Stránky bez reklamy. Klientům VIP Patria nebude na celém Investičním portálu zobrazována reklama.

Klientům, kteří investují s Patria Direct a mají zájem o služby VIP Patria, nabízíme možnost členství v klubu s 50% slevou.

Čtvrtletní poplatek za členství v klubu VIP Patria (1 licence) je stanoven na 2 500 Kč, což s trochou nadsázky můžeme vyjádřit cenou jednoho šálku dobré kávy denně. Nabízené služby bude možné objednat na jednoměsíční zkušební období – zdarma.

Online transakce: Prostřednictvím Patria Direct, Vašeho online brokera, budete moci investovat jak do akcií na českém trhu, tak na 19ti vyspělých zahraničních trzích v Evropě, ve Spojených státech a v Japonsku. Patria Direct je 100% vlastněna společností Patria Online. Obě společnosti jsou součástí belgické skupiny KBC Group.

Věříme, že tuto nabídku oceníte a že www.patria.cz bude pro Vás i do budoucna kvalitním partnerem při Vašich investičních rozhodnutích. Vaše případné dotazy či podněty prosím zasílejte na info@patria.cz.

Za
Petr Míkovec
Patria Finance, a.s.

Martin Kodýdek
Patria Online, a.s.

Oldřich Pavlovský
Patria Direct, a.s.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data