Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

ČEZ odpoledne koriguje na 98,9 Kč díky vybírání zisků

02.04.2003 14:56
Autor: 

Pražská burza dnes odpoledne roste o 0,8%, a následuje tak světové trhy. Celkový dnešní objem dosahuje průměrných 10 mil. USD. Největší nárůsty zaznamenávají akcie Unipetrolu a Erste bank. Philip Morris dnes odpoledne ztrácí 0,5%, když někteří invetsoři redukují pozice poslední den obchodování s právem na dividendu.

ČEZ dnes po obědě po ranním růstu ubírá 0,3% díky vybírání zisků. Zvýšení výhledu ratingu S&P na titul nemá vliv, tato možnost byla agenturou již dříve avizovaná. KB přidává 0,5% a obchoduje se na ceně 2000 Kč, smazala však během odpoledne většinu svých zisků, kdy nad úrovní 2000,- Kč se objevuje dostatek prodávajících. Oba telekomunikační tituly přidávají 0,5% za minimální aktivity.

Silvio Kotarac


Váš názor
  • díky x vinou
    02.04.2003 15:57

    Dobrý den, já jsem trochu takový rýpal. Chtěl bych upozornit na jednu stylistickou chybu, což je na tomto webu v podstatě irelevantní, důležité jsou informace. Základní pravidlo: za negativní zprávy neděkujeme. Tedy „Díky povodním klesla výkonnost ...“ je nesmysl (povodně asi nikdo nebude považovat za pozitivní). Stejně tak pokles ceny akcií je negativní zpráva. V takových případech se používá „vinou“: Vinou povodní ..., Vinou vybírání zisků klesly akcie ... To jen tak na okraj, jinak web výborný.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
Stitch Fix Inc (01/21 Q2, Aft-mkt)
8:00DE - Průmyslová výroba, y/y