Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
To by Komunistická strana nedopustila! Čínské akcie a kopa slibů ...

To by Komunistická strana nedopustila! Čínské akcie a kopa slibů ...

3.1.2011 18:06

Jedním z investičních zklamání roku 2010 byl vývoj u čínských akcií – viz graf. Při oslabení trhu v únoru jsem zde uvažoval nad tím, že může jít o jednu z posledních příležitostí k nákupu za rozumné ceny.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • Čína v kondomu
  3.1.2011 21:20

  Nemám zelené stránky,zato mám potřebu se ke všemu vyjádřit.Takže HSCI podklad se dá uchopit bonusem DE000AA16151,nahoru neomezeně,dole stačí téměř 30% výkles k min zisku 8% p.a.
  Velkamedvědice
  • Re: Čína v kondomu
   3.1.2011 21:55

   Jj, RBS se holt ve své situaci musí snažit nalákat hejlíky. Nejsi ty Tomáš Tesař@rbs.com ? ;-)
   Kalka.
   • Kalka
    3.1.2011 22:07

    Dobrý den!!Ano jsem!!Jste bystřejší,než jsem čekal!Vy aktivně obchodujete s certifikáty??Jaký máte názor na nadhodnotu tohoto??Děkuji za Vaši reakci a Váš čas.
    Velkamedvědice
    • Re: Kalka
     3.1.2011 22:13

     :-)) Myslím, že jsem se vyjádřila již níže - ostatně i mne baví spát v knihovně, někdy i elektronické - ve spánku se nejlíp vstřebává, že? ;-)
     Kalka.
     • Kalka
      3.1.2011 22:19

      Ale ne,já myslel konkrétně nadhodnotu vytvořenou mechanismem u tohoto jednoho papíru.Je tuším kolem 6%,vám příjde už vysoká,vzhledem ke knock -inu??Předpokládal jsem,že když jste se k němu vyjadřovala,že chápete princip bunusu??Nebo se mýlím,nerad bych Vás obtěžoval,ale působíte jistě a sečtěle.Ještě jednou děkuji za odpověď..
      Velkamedvědice
      • Re: Kalka
       3.1.2011 22:37

       Vy se mýlíte, já se mýlím zřídka ;-)
       Kalka.
       • Kalko,Kalko
        3.1.2011 22:46

        Jo??Tak si jednou připiš,družko a nekecej keltům do certifikátu./Každý filtr jde obejít/.Velkamedvědice
        Velkamedvědice
        • Re: Kalko,Kalko
         3.1.2011 23:26

         ;-)) myslela jsem, že je to ostrovid - no vy jste jako jeden... Tak dobrý spaní na bonusech (ve snech ;-)
         Kalka.
 •  
  3.1.2011 18:55

  Taky už před hodnou dobou jsem tady přirovnávala čínský akciový trh k tomu našemu z konce devadesátých let, kdy, jak si pamětníci jistě vzpomenou, byl nejdražší akcií Hotel Palace v Mariánských lázních, a v tramvaji skoro každý prohlížel velké stránky HN, ale i jiných plátků, plné nejrůznějších BAA... Prostě, musí si to sednout. Číňani mají dost času... Tuto zkušenost Xie Guo Zhong (znamená věrný své zemi) při svém mládí nemá ;-)
  Kalka.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data