Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Tisková zpráva KCP: Komise schválila prospekt akcií společnosti LIMART

30.5.2001 10:35
Autor: 

(Následuje úplné znění tiskové zprávy)
Komise schválila prospekt akcií společnosti LIMART, která je prvním kandidátem na primární emisi akcií na pražské burze.

Komise 28. května 2001 schválila prospekt akcií společnosti LIMART a.s. Společnost podala žádost o schválení prospektu 14. května 2001. Žádost se týkala již vydaných, dosud neregistrovaných kmenových akcií v zaknihované podobě, ve formě na doručitele, o jmenovité hodnotě každé akcie 100 Kč, v počtu 1 702 000 kusů, kód ISIN CZ0005115105, a současně dosud nevydaných kmenových akcií o jmenovité hodnotě každé akcie 100 Kč v počtu 1 000 000 až 1 700 000 kusů, které mají být předmětem veřejné nabídky. Emisní kurz jedné nové akcie bude určen v rozmezí 175 Kč do 200 Kč. Tyto nové akcie budou vydány v souvislosti se zvýšením základního kapitálu společnosti.

Společnost již také požádala o přijetí akcií k obchodování na veřejný trh organizovaný Burzou cenných papírů Praha. Okamžikem přijetí se všechny akcie společnosti stanou registrovanými. Podle zákona o cenných papírech je podmínkou přijetí cenného papíru k obchodování na veřejném trhu schválení prospektu Komisí. Akcie mají být přijaty na Nový trh Burzy. Komise při schvalování prospektu zjišťovala, zda obsahuje veškeré informace, které jsou nezbytné pro investory k přesnému a správnému posouzení cenného papíru, majetku a závazků emitenta, jeho finanční situace, zisku a ztrát a vyhlídek budoucího vývoje, a zda obsahuje minimální náležitosti prospektu vyžadované vyhláškou.

V Praze dne 30. května 2001
Radka Procházková
tisková mluvčí

Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data