Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
KB má u dividendy růstový prostor, zvyšujeme cílovou cenu

KB má u dividendy růstový prostor, zvyšujeme cílovou cenu

07.11.2014 9:12
Autor: Tomáš Tomčány, Patria Finance

Ukazatel kapitálové přiměřenosti CET 1 podle Basel 3 dosáhl ve 3Q nadstandardních 17,1 %, což podle managementu bance umožňuje zvýšit výplatní poměr v příštím roce nad hranicí dosavadních 70 %.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Čtěte více:

KB: Úvěrový trh ožívá, náklady rizika nadále rekordně nízko (komentář analytika + doporučení)
06.11.2014 9:06
Komerční banka hospodařila ve 3Q14 se ziskem 3,27 mld Kč, což je mezi...

Váš názor
  •  
    07.11.2014 16:17

    ... myslel jsem, že vaše cílovka byla 4300. Vida.
    ☺lolek☺
    •  
      08.11.2014 14:17

      Dobrý den, celá historie změn našich doporučení a cílových cen (včetně souvisejících analýz) je klientům Patria Direct dostupná zde: https://webtrader.patria-direct.cz/research/doporuceni-akcie-cr. Uživatelé licencí Investor+ a Patria+ si pak mohou přehled těchto změn prohlédnou také zde: http://www.patria.cz/akcie/vyzkum/doporuceni.html. S pozdravem, Tomáš Sýkora, hlavní analytik Patria Finance
      Tomáš Sýkora, Patria
      •  
        08.11.2014 14:26

        ... pane Sýkorko, vy jste mi sympatický, dobrý den. Z tónu mého přśpěvku je patrno, že se s mírným pousmáním podivuji svému omylu. A kupte si akcie KB, to se oplatí. Hezký víkend, koukám, že pracovní.
        ☺lolek☺
Aktuální komentáře
16.04.2026
17:36Jak nyní zafunguje jeden doposud poměrně spolehlivý kontrariánský signál?
16:10Prodeje Cybertrucku drží nad vodou Muskovy firmy. Běžní zákazníci se mu vyhýbají
15:13Čipy pro umělou inteligenci ženou TSMC vpřed, firma čeká v 2026 růst tržeb nad 30 %  
14:15Největší průmyslové IPO v USA od roku 1999. Madison Air debutuje na burze
13:57Patria Finance uvádí první korunově zajištěnou investici do atraktivních světových akcií. Je součástí vstupu KBC na rapidně rostoucí trh ETF v Evropě
13:55Zlevnění se vyplatilo. PepsiCo hlásí silné čtvrtletní výsledky
12:27Tuzemská inflace je druhá nejnižší v EU
12:23Akcie Allbirds vzrostly díky AI za jediný den o 582 procent. Paralela s dot-com bublinou je zjevná, varuje Jakub Blaha
10:51Evropské akcie pokračují vzhůru opatrným tempem, poté co Amerika zdolala maxima  
10:48Ve věku 89 let zemřel Mark Mobius, průkopník investování na rozvíjejících se trzích
10:00CSG hlásí nový kontrakt za 300 milionů eur
9:43Poptávka po AI zůstává odolná. TSMC zlepšila výhled tržeb
8:57Rozbřesk: Uhlík na hranicích EU přestává být teorie. CBAM má první cenu
8:56Komerční banka, a.s.: Regulatorní informace - Hlavní akcionáři KB k 31.3.2026 (1Q 2026)
8:50CSG získává velkou zakázku, ECB bude se sazbami vyčkávat a Madison Air Solutions vstoupila na burzu  
6:01Analytický radar: Colt CZ roste díky vyšší marži, širší integraci i stabilnějšímu byznysu
15.04.2026
22:01S&P 500 dosáhl nového maxima díky naději na dohodu s Íránem  
17:44Čeká se znatelná zisková akcelerace, trh rotoval k defenzivě a energetice, cení se hodnotové akcie
15:30Zveme Vás na AUTOMOBILOVÉ KLENOTY 2026! Víkend, kdy se automobilová historie mění v umění
15:05Akcie Aixtronu jsou hitem. Po zlepšeném výhledu vystřelily na 25leté maximum

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
4:00Čína - HDP, y/y
4:00Čína - Maloobchodní tržby, y/y
4:00Čína - Průmyslová výroba, y/y
11:00EMU - CPI, y/y
14:30USA - Index filadelfského Fedu
14:30USA - Nové žádosti o dávky v nezam.
15:15USA - Průmyslová výroba, m/m