Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Rozhovor s makléři Patria Direct (nejen) o trzích a investování – již zítra na Patria.cz

Rozhovor s makléři Patria Direct (nejen) o trzích a investování – již zítra na Patria.cz

12.9.2012 15:49
Autor: Redakce, Patria.cz

Nepromarněte příležitost zeptat se makléřů významného tuzemského obchodníka s cennými papíry, společnosti Patria Direct, na vše, co Vás při současných turbulencích na trzích zajímá z oblasti investování.

Uplynulé týdny přinesly důkaz dopadu globální ekonomické krize na hospodaření firme u nás i ve světě v podání výsledkové sezóny za první pololetí letošního roku. Mimo tyto dílčí zprávy ale trhy hýbala především nejistota ohledně dalšího řešení dluhové krize v Evropě. Tu se za poslední týden podařilo rozprášit díky oznámení intervence Evropské centrální banky na sekundárních trzích dluhopisů a posvěcení permanentního záchranného fondu ze strany německého ústavního soudu. Trhy tak již druhým týdnem v řadě akumulují zisky.

Jakou strategii obchodování zvolit při současných výkyvech na světových trzích pro maximalizaci výnosů při omezením riziku? Lze očekávat pokračující nadvládu býků na akciových trzích, včetně toho českého? Je zlato stále nejjistějším uchovatelem hodnoty? A co chystá management společnosti Patria Direct pro investory do budoucna?

Makléři a management významného tuzemského obchodníka s cennými papíry, společnosti Patria Direct, která poskytuje služby individuálním investorům, budou na Vaše dotazy odpovídat ve čtvrtek 13. září od 13:30 do 14:30 hod v online rozhovoru na Patria.cz. Otázky však jako obvykle budete moci klást i před začátkem rozhovoru.

PD new 2

Na všechny Vaše dotazy se těší tým Patria Direct, a.s.:

• Největší mezi obchodníky s cennými papíry, kteří poskytují služby individuálním investorům z pohledu zobchodovaných objemů a klientských aktiv.

• Nejširší profesionální tým makléřů věnujících se privátním klientům v ČR.

• Nabízí své služby také na Slovensku.

• Úspěšně nabízející produkt Patria Forex, který umožňuje klientům spekulovat na pohyb měnových kurzů, komodit a akciových indexů s finanční pákou 1:50.


Váš názor
  • Nechat si radit od makleřů.
    12.9.2012 17:31

    což o to zeptat se, ale zatím vždycky když jsem dal na jejich radu tak jsem prodělal. Naposledy když jsem začal být opatrný v Kvetnu a Červnu. Mohl jsem na tom být o 12 % lépe, kdybych je neposlechl. Tak vám mockrát děkuju a už se raději ani neptám.
    Skácel
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
ČasUdálost
9:30DE - PMI v průmyslu
10:00EMU - PMI v průmyslu
10:30UK - Harmonizovaný CPI, y/y
16:00USA - Prodeje nových domů
20:00USA - Zápis z jednání FOMC