Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Pražská burza v úvodu mírně poroste, pod tlakem zůstane ČEZ

Pražská burza v úvodu mírně poroste, pod tlakem zůstane ČEZ

17.5.2012 9:02

Uprostřed týdne zakončila pražská burza více méně „na svém“, když tuzemský index PX uzavřel obchodování beze změny. Úvodní řádově jednoprocentní ztrátu v průběhu dne umazal, zobchodován byl v rámci seance nadprůměrný objem.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 •  
  17.5.2012 9:21

  Co je to za informace ? To si můžete strčit víte kam ..., s takovou informační hodnotou ! Žabaři !
  Peté
 • co takhle přidat tuto info !
  17.5.2012 9:15

  k 16.5. Morgan Stanley zvýšil doporučení na akcie čez s EW na OW a zvýšil cílovou cenu z 835 na 880 Kč. I důvody jsou zajímavé. Zvažte to! I když se vám to nehodí, je fair zveřejňovat všechny informace
  Mike
  • Re: co takhle přidat tuto info !
   17.5.2012 9:25

   Pro mne existuje jen jeden druh informací, všechny ostatní jsou na dvě věci. Ta jediná je - úmysl všech spekulantů, co s akcií chtějí udělat (podle kapitálové síly, ručení v ptf, MC, shorty, osobní dúvody atd...) tedy pro každého je tato informace absolutně nedosažitelná !!
   Jesse
   •  
    17.5.2012 9:43

    já s vámi souhlasím. Práve proto je můj příspěvek je o holé informaci. myslím si, že je fair ji zveřejnit, kdyby šlo o downgrade už to patria dávno zveřejnila červeně :-) Všichni ví co se na trhu děje. Aktuálně nikdo polské objednávky realizované přes UBS nikdo nepřetlačí .... to ale neznamená, že UBS s nejnižším doporučením na čez nemá oponenty. Konsensus trhu je daleko od názoru UBS, bohužel negeneruje dost objednávek a tak má pravdu jediný osamocený "chytrák"
    Mike
 • A co KITD?
  17.5.2012 9:09

  Včera skončil v USA na 3,99 USD a v after marketu ještě více spadnul, takže cena by měla být cca 80 Kč, což je nové minimum (pokud neberu vážně Váš údaj na stránce https://www.patria.cz/akcie/KITDsp.PR/kitd/online.html, kde píšete 52-týdenní minimum 0,00 :-)
  oh171
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data